חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול אורתודונטי קצר גילה   | 10:14 29/09/2015
טיפול אורתודונטי קצר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:43 29/09/2015
לגילה היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
טיפול קצר יכול להיות טיפול שאורכו הינו קצר יחסית לטיפול מלא (כלומר מספר חודשים לעומת לעיתים מספר שנים) ויכול להיות גם טיפול ממוקד ומקומי לעומת שינוי עמדת השיניים בכל הפה. טיפול אורתופדי הוא טיפול שבו מעכבים גדילת לסת מסוימת וטיפול פונקציונלי הוא טיפול בו מעודדים תנוחה שונה של לסת באמצעות תנועת שרירים
מקווה שעזרתי. תוכלי למצוא חומר נוסף כמובן באינטרנט ובאתר האגודה.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד