חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עקירות לצורך יישור שיר לי   | 14:01 12/05/2016
עקירות לצורך יישור ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:04 13/05/2016
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
לצערנו הביולוגיה הינה לא תמיד צפויה ואינה מתנהגת לעיתים כמו שרוצים. עקירת טוחנות לצרכים אורתודונטים הינה לא פשוטה כיוון שיש מרחק גדול שאמור להסגר וזה לוקח זמן. לכל אחד ישנו מבנה עצם אחר ודברים נוספים שיכולים ומשפיעים על התזוזה וקשה לדעת מה המצב אצלך בלי לראות אותך וכן צילומים רנטגניים. הנקודה המעודדת היא שאת לפי דברייך מטופלת על ידי אורתודונט מוכר ומומחה ולכן אני מציע להפנות אליו את כל השאלות והוא בטוח ייתן לך מענה על כל התהיות שלך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד