חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שינוי תווי פנים מירה   | 21:37 27/05/2016
תוספת לשאלה מירה   | 21:46 27/05/2016
שינוי תווי פנים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:37 29/05/2016
מירה היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
במבוגרים, אין גדילה של הלסתות ו/או של תווי הפנים ולכן כל שינוי קוסמטי שיבוצע בשיניים כולל הרחבת הלסת לא ישפיע לרוב על תווי הפנים או על הצורה המארכת שלהם. עם זאת, הרחבת הלסת ושינוי מיקום השיניים בחיוך בהחלט יכול לעזור לקבלת מראה אסתטי במגבלות בהן לא רוצים לבצע ניתוחים לשינוי מבנה הפנים והלסתות.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד