חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
צמצום רווחים על ידי שיוף אושרי   | 00:39 30/06/2016
שיוף לצורך סגירת רווחים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:49 30/06/2016
לאושרי שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
מפנייתך נראה כי האורתודונט שייף את החלק המרכזי של השן מאחר ומבנה שן עגלגל איננו מאפשר סגירה יפה של הרווחים. טפול מסוג זה הינו מקובל, אך מוגבל בהיקפו, כי במקרים רבים הצורה האנטומית של השן לא מאפשרת סגירה נוספת של הרווחים שנותרו. אם עדיין זה מפריע לך תוכל לפנות לרופא שיניים אשר יכול באמצעים שיקומיים אסתטים לשנות את צורת השן.
ב ברכה
ד"ר סילביה גרון
תגובה אושרי   | 11:36 30/06/2016
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד