חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
פס מתכת שחר   | 17:54 28/09/2016
פס מתכת ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:13 29/09/2016
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה ושנה טובה!
הפס הזה הוא הקיבוע שבוצע ככל הנראה בסיום הטיפול האורתודונטי. בהחלט יש לבצע מעקב אחר תקינותו, במידת הצורך להוסיף דבק על מנת למנוע חיכוך עם הלשון ואולי גם להורידו. כדאי שאורתודונט יראה אותך ויוכל להעריך האם יש צורך בקיבוע (למרות שאני באופן אישי מעדיף להשאירו אצל המטופלים במידה והוא אינו מפריע על מנת להבטיח את עמדת השיניים התקינה לשנים רבות..)
ההורדה של הקיבוע אינה כואבת כלל.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד