חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיטתMTM דוד   | 18:04 11/11/2016
שיטת MTM ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:09 11/11/2016
לשואל היקר,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
נתחיל מהסוף- יישור שיניים יחד עם דלקת פרקים- לא אמורה להיות מגבלה אולם כדאי שתביא לאורתודונט מכתב מהרופא הכללי שלך על מצבך והאם אתה מאוזן תרופתית.
לגבי "שיטת MTM"- אין שיטה כזו.... זו פרסומת מסחרית לסוג מסוים של סמכים ואינה קשורה כלל ליישור שיניים עצמו. כל סמך או מכשיר אורתודונטי הינם בטוחים לשימוש כאשר הרופא מיומן ומומחה. רוב הרופאים שמפרסמים שיטה מסחרית מסויימת אינם מומחים והם נעזרים בהבטחות שונות ומגוונות שרובן לקוחות מאתר החברה המסחרית ולא בהכרח הרופא המטפל אכן יוכל למלא אחר ההבטחות. אני בהחלט ממליץ לא ללכת אחרי פרסומים והבטחות אלא להשקיע את הזמן והאנרגיות למצוא רופא מומחה מהימן.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד