חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
צורת שיניים לאחר שיוף בן 26   | 18:31 13/11/2016
צורת שיניים לאחר שיוף ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:57 14/11/2016
לשואל היקר,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
שאלתך בהחלט חשובה ומעניינת אולם כדי לענות עליה יש לראות את כל השתלשלות המקרה מתחילתו, מה היה צורת השיניים לפני הטיפול , כמה חומר שן הוסר וכו''. לצערי במסגרת פורום זה לא נוכל לתת ייעוץ פרטני לגבי כל אחד ואחת ולעבור על כל מקרה ומקרה. עם זאת, בהחלט יש מקום ללכת לייעוץ נוסף אצל אורתודונט מומחה או אצל מומחה לשיקום ולדון אתו ב"צורה" החדשה של השיניים לאחר השיוף וכמו כן האם יש צורך בביצוע אפליקציה של פלואור להגנה על השיניים.

בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד