חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התייעצות ליישור שיניים איתי   | 20:51 19/01/2017
התייעצות ליישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:46 20/01/2017
איתי היקר,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
ידוע שאם תפנה לחמשה רופאים - תקבל 6 דעות....
לכל שיטת טיפול שהזכרת יש היגיון וסיבה. אני מניח שלא תוכל לקבל חוות דעת אחת שיש בה רק יתרונות ללא חסרונות או פשרה מסוימת.
המלצתי כמובן היא להיצמד לייעוץ שמתקבל ממומחים ליישור שיניים בלבד ולנסות לשאול שוב ושוב (את הרופאים איתם אתה מתייעץ) מה הם המגבלות והיתרונות של כל אחת משיטות הטיפול אותן הציעו לך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
המשך לשאלה איתי   | 18:35 20/01/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד