חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הרחבת קשתות השיניים על אף השיניים הכלואות קארין   | 20:17 24/03/2017
הרחבת קשתות השיניים על אף השיניים הכלואו ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:22 29/03/2017
לשואלת היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה. פורום זה לא נועד להתייעצויות בנוגע לבעיות פרטניות אלא לשאלות כלליות בנוגע ליישור שיניים ולכן גם לא עיינתי בקובץ המצורף.
אני מניח שהרופאים שנתנו חוות דעת עשו זאת לאחר שבדקו בעיון את הצילומים ואת הפה שלך ולכן איננו מתיימרים להיות מקצועיים יותר מהם בייעוץ אינטרנטי.
הרחבת לסתות בגילך כרוכה לרוב בניתוח כיוון שגדילתך הסתיימה ויש לכך משמעות גם ביישור השיניים שנלווה לזה וגם בהשפעת ההרחבה על הסגר בלסת התחתונה.

מציע שתפני לאורתודונט מומחה לייעוץ והוא/היא יוכל לתת לך את כל התשובות לשאלותייך
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד