חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
סגירת רווח שיניים תחתונות חלק קדמי דני   | 13:16 26/03/2017
סגירת רווח שיניים תחתונות חלק קדמי ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:25 29/03/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
א. טיפול אורתודונטי הוא טיפול ארוך וממושך ומה שנראה לך טיפול ארוך יכול להיות לעיתים זמן סביר מאד . רק האורתודונט שלך שמכיר את המקרה לעומק יוכל לתת תשובה מדוע הרווח עדיין איננו סגור.
לגבי השאלות האחרות- בהחלט כדאי וצריך לתחזק את תוצאות הטיפול על ידי פלטה משמרת וקיבוע מודבק, לבצע ניקוי על ידי שיננית בערך כל ארבעה חודשים ולהיות במעקב אצל האורתודונט.

בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד