חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלה לגבי הרחבת לסת ותיקון סגר בגיל 24 בדוי   | 22:48 10/04/2017
שאלה לגבי הרחבת לסת ותיקון סגר בגיל 24 ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 23:07 18/04/2017
שלום לשם בדוי... ותודה על פנייתך לאתר האגודה
בגיל 24 לא ניתן לרוב להרחיב לסתות אלא לשנות עמדת שיניים בלבד (אלא אם כן מבצעים ניתוח) - כל זה בגלל שהגדילה של הלסתות כבר הסתיימה.
עם זאת, אין באפשרותנו לתת ייעוץ פרטני ולהתייחס לתמונות ששלחת כיוון שזה יעמיד את כל הדקיה באור לא מקצועי. מציע שצפנה לייעוץ אצל מומחה ליישור שינים (או כמה מומחים) עד שתקבל את התשובות לכל השאלות ותחליט על אופי הטיפול
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד