חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלות כלליות גיל   | 09:16 20/04/2017
התנהלות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:49 20/04/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה
א. הערכת זמנים היא דבר מאד לא מדויק. מדובר בתנועות ביולוגיות בעלות כל כך הרבה גורמים שלא ניתן להיות מדויק בעיקר כשמדובר בתנועות קטנות וברמת ציפיות מאד גבוהה מבחינה אסתטית. לעיתים טיפו לקל לוקח זמן רב יותר מטיפול גדול
ב. בהחלט לגיטימי לבקש חוות דעת בכתב. זה נוהל מקובל היום בכל ענפי הרפואה
ג. אורתודונט חדש אינו מחויב להמשיך טיפול של מישהו אחר ו/או להתחשב בעלות שהמטופל שילם לרופא הקודם. זה דומה בכל טיפול השיניים. כמובן שאם היתה רשלנות אתה מוזמן להתלונן ו/או לתבוע אולם במידה ולא תאלץ לשאת בכל העלויות של הטיפול החדש כפי שיקבעו על ידי האורתודונט שימשיך את הטיפול.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד