חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע לאחר יישור גולדי   | 15:33 9/05/2017
קיבוע לאחר יישור ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:07 13/05/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
למרות שעברו שנים רבות מאז בצעת את הקיבוע, הרי שאם ברצונך להבטיח את יציבות השיניים כדאי לחדש את הקיבוע. חשוב לזכור ששיניים נוטות לזוז עם השנים גם אצל מי שלא עבר טיפול אורתודונטי כלל. על אחת כמה וכמה אם השיניים מוקמו במקום שאינו טבעי להם- רצוי להשאר עם קיבוע לכל חיי השן.

בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום

הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד