חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
פלטה להרחבת הלסת בת אל גרשון   | 10:02 10/05/2017
פלטה להרחבת הלסת ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:09 13/05/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
בגיל 27 לא ניתן להרחיב לסת אלא רק להזיז את השיניים. הרחבת לסת בגיל זה ניתן לעשות רק באמצעות ניתוח. אין לפורום זה כל תשובות לגבי ביטוחים ו/או מה כלול בביטוח או לא ומה לרשום בהצעת המחיר... עם זאת. לאור מה שנאמר לך, הייתי מציע לך לקבל חוות דעת נוספת על הטיפול המתוכנן לך ממומחה ליישור שיניים ולסתות (לרוב רופאי השיניים בקופה אינם מומחים אולם כדאי לך לבדוק עם המרפאה)
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום

הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד