חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול בשיטת invisalign גרף   | 15:50 21/05/2017
טיפול בשיטת invisalign ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:31 21/05/2017
לשואלת היקרה
תצדה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
בכל השיטות ללא יוצא מן הכלל- מי שקובע ןמתכנן את הטיפול הוא הרופא והחברה מייצרת את הקשתיות או החוטים הממוחשבים לפי התכנון של הרופא. תכנון לא מדויק או שיתוף פעולה לא קפדני של המטופל או לעיתים גורמים שאינם תלויים בשניהם כמו צפיפות העצם - יכולים לגרום לכך שיהיה פער בין מה שתוכנן לבין מה שקורה בפועל בפה. במצב זה , יש צורך לעשות מידות או סריקה חוזרים ולהזמין קשתיות חדשות. הדבר עשוילקרו תבכל שיטה שהיא. כפי שנאמר פה פעמים רבות- חשוב לבחור את הרופא ולא את השיטה כי הוא זה שקובע את איכות הטיפול ותוצאותיו.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו[
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד