חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הורדת מכשור לצורך לקיחת מידות לכתר שאול   | 14:49 10/06/2017
הורדת מכשור לצורך לקיחת מידות לכתר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:28 11/06/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
ישנן דרכים רבות לקחת מידה (למשל סריקה אינטראורלית) ודרכים רבות ויצירתיות לפתרונות זמניים במקרים כמו שלך אולם אין ביכולתנו לתת חוות דעת לגבי המקרה הספציפי שלך מבלי לבדוק ולהיות מעודכנים בכל המגבלות השיקומיות אותן אתה מתאר. תאלץ לקבל את חוות דעתה של הרופאה שלך או ללכת להתייעצות נוספת אצל מומחה לשיקום ו/או אורתודונטי מומחה.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד