חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גיל 37, טיפול אורתודנטי, ניב כלואה cal   | 11:04 18/06/2017
כמו כן, אבקש המלצה לרופא cal   | 11:26 18/06/2017
גיל 37, טיפול אורתודנטי, ניב כלואה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:22 18/06/2017
תודה לשואלת על פנייתך לאתר האגודה.
אין באפשרותנו להתייחס למקרה הסציפי שלך אולם בהחלט ניתן לטפל בגילך. יש לגבש תכנית טיפול כוללת יחד עם הרופא המשקם על מנת לראות מה התנועות הרצויות (בעיקר במקום של שיניים חסרות) , להעריך מה סיכויי ההבקעה של השן הכלואה (ככל שהגיל מתקדם יותר הסיכויים לצערנו יורדים), מה סוג הטיפול בו את מעוניינת וכדומה. האבחנה היא החלק החשוב ביותר של הטיפול וכמובן בעקבותיה גם נקבעת תכנית הטיפול.
רשימת נמומחים ניתן למצוא באתר האגודה. איננו ממליצים על רופאים ובאופן טבעי עשויות להיות מספר דעות לגבי אותו טיפול.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד