חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בן 26 נתנאל   | 02:49 27/06/2017
תוספת נתנאל   | 13:59 27/06/2017
בן 26 ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:19 28/06/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית .
גומיות בין לסתיות נועדו גם להזיז את השיניים וגם לתרגל את השרירים למצב החדש. תחושתך שללא גומיות יש נסיגה היא ככל הנראה מוצדקת אולם כפי שאמרת - לא ניתן להיות עם גומיות כל החיים. קשה לנו לדעת מה בדיוק מצבך כיום, מה היה מצבך בתחילת הטיפול ומה בדי הושג עם הגומיות. לעיתים בהחלט לא מומלץ להמשיך ולשים אותם ללא גבול. בכל מקרה- הדרך הנכונה היא להקשיב לרופא המטפל שלך או ללכת לייעוץ מסודר נוסף אצל אורתודונט מומחה שיבדוק אותך קלינית.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד