חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים אסף   | 13:51 28/07/2017
יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:23 3/08/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
כפי שאתה יכול לתאר לעצמך, מקרה כמו שלך שעבר כבר שני טיפולים בעבר ללא הצלחה, ושמספר רופאים שראו אותך (ולא קראו רק הודעה באינטרנט) נתנו חוות דעת שונות, לא נוכל לתת לך פה ייעוץ מה עליך לעשות. אכןף יש מקרים בהם רק יישור שיניים אינו מספיק ויש צורך בשילוב של ניתוח להזזת הלסתות. כמו כן, ככל שתלך לשמוע יותר חוו תדעת- תקבל עוד ועוד דעות ושיטות טיפול.
מציע שתבחר מומחה טוב עם המלצות (דרך רופא השיניים שלך) ותקבל חוות דע תמקצועית ואמינה ותפעל לפיה
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד