חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בלגן בשיניים דינה   | 16:05 15/08/2017
בלגן בשיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 23:16 23/08/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודנטית
א. בכל גיל, אם לא שומרים על התוצאה בסיום היישור השיניים עשויות לזוז למקומן המקורי או אפילו למקום עקום יותר..
ב. לכל עקירת שיניים (שיניים פרמולריות ראשונות 14,24 או שניות 15,25) יש יתרונות וחסרונות. זה תלוי במקרה וכמובן גם באורתודונט ולכן לא נוכל לתת פה המלצה
ג. ישנם פתרונות אסתטיים רבים כולל סמכים מחרסינה, סמכים שקופים אחרים, סמכים פנימיים וקשתיות. ניתן להגיע לתוצאה טובה בכל אחת מן השיטות אולם כמובן לכ לאחת יש מגבלות שונות ויש להיוועץ עם האורתודונט (במידה והוא לא ממליץ על שיטה מסויימת זה לעיתים בגלל חוסר ניסיון בשימוש בשיטה ולא דווקא בגלל שהיא פחות טובה...)
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד