חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ייעוץ לטיפול חיים   | 09:48 27/09/2017
ייעוץ לטיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:50 27/09/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אורתודונטיה, כמו רפואה כללית, יש מגיוון דעות לאותה בעיה ומגוון דרכי טיפול. לא תמיד יש "נכון ולא נכון" . אתה יכול להתייעץ עם אורתודונט במחלקות ההתמחות השונות (בתל אביב, ירושלים וחיפה) אולם גם שם עובדים אורתודונטים שעשויים לחשוב אחרת מכל מה ששמעת עד היום... כדאי לקבל המלצות גם מרופא השיניים הכללי שלך וגם לנסות ולהבין לעומק את ההיגיון מאחורי כל תכנית טיפול שקיבלת ולפי זה להחליט מה נראה הגיוני ונכון עבורך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד