חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר בשיניים עמית   | 09:41 15/10/2017
גשר בשיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:52 4/11/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לא נשמע סביר שיישור שיניים גרם לשינוי כזה בשפה אחרי זמן כה קצר. בהחלט ייתכן שמה שאתה מתאר היה קיים קודם אולם עכשי ובגלל שאתה נמצא בטיפול, אתה שם לב לזה. אני מניח שהאורתודונט שלך בצע תמונות לפני תחילת הטיפול ובהן תוכל לראות את עמדת השפה לפני הטיפול.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד