חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מכשיר עכביש אוראל   | 20:23 10/11/2017
מכשיר עכביש ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 02:48 11/11/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
העכביש הוא מכשיר להרחבת הלסת ולשינוי בעמדת השיניים. ישנם כמובן מכשירים רבים נוספים אולם לכל אחד מהם יש יתרונות ומגבלות וככל הנראה זה היה המכשיר הטוב ביותר עבורך. הדיבור חוזר למצב תקין לחלוטין לאחר הורדת המכשור.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הפרעה בדיבור אוראל   | 03:10 11/11/2017
הפרעה בדיבור ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 22:21 11/11/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד