חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע גני   | 01:21 14/11/2017
קיבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:47 16/11/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
כל לחץ שמופעל על השיניים גורן לתחושת אי נוחות. מה שקובע בסופו של דבר הוא האם השיניים נמצאות במקום הרצוי שלהן והאם הקיבוע שלם ותקין. במידה והאורתודונט שלך מאשר שזה אכן המצב, אני חושב שאתה יכול להיות שקט. עם זאת, מומלץ להבדק לפחות אחת לחצי שנה לשלמות הקיבוע ולמצב השיניים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
קיבוע גני   | 23:38 20/11/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד