חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים בארץ והמשך טיפול בחו״ל גל   | 20:05 29/11/2017
יישור שיניים בארץ והמשך טיפול בחו"ל ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:08 29/11/2017
לשואל היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
המקרה שלך בהחלט אינו חריג. כיוון שטיפול אורתודונטי נמשך זמן רב , באופן טבעי יש מטופלים שנאלצים לעזוב לחו"ל או לעיר אחרת. כדאי לדון עם הרופא מראש והגיע לסיכום איזה חלק יתומחר בארץ ואיזה יישאר למשא ומתן בינך לרופא שימשיך את הטיפול בחו"ל. אני בטוח שכל מומחה שתפנה אליו כבר נתקל במקרים כאלו בעבר וידע לתת לך פתרון מתאים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
יישור שיניים בארץ ובחול ד"ר טלי גזית רפפורט מנהלת פורום   | 22:06 29/11/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד