חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינטרוזיה א   | 17:17 19/12/2017
אינטרוזיה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:31 6/01/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
שאלתך מצוינת כיוון שזו אחת השאלות החשובות באורתודונטיה. לעיתים נדמה שאנחנו עושים תנועה של אינטרוזיה (הכנסה של השן כלפי החניכיים) אולם במקום זה יש בקיעה של שאר השיניים הסמוכות. באופן עקרוני הכוונה היא להכנסה של השן יחד עם העצם ורקמת החניכיים. זו פעולה קשה יותר מכל התנועות האורתדוונטיות ולרוב היא לוקחת חודשים רבים ומצריכה גם עיגון נוסף כדוגמת שתלים אורתודונטים (בעקיר באינטרוזיה של שיניים אחוריות)
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד