חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עקירות יישור שיינים אביטל   | 12:47 29/12/2017
עקירות יישור שיינים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:34 6/01/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לא כל עקירה של שיניים גורמת בהכרח לשינוי בפרופיל ובתנוחת השפה. חשוב מאד להבין מה היה המצב ההתחלתי ומה המכניקה בה האורתודונט השתמש לתזוזת השיניים. באופן טבעי לא נוכל לתת לך עצה כיצד לנהוג על גבי פורום זה. מציע שתלכי להתייעצות אצל אורתודונט מומחה ותשמעי דעה נוספת ו/או תבקשי מהאורתודונט שלך לענות על השאלות אותן הצגת ואז תקבלי החלטה כיצד לנהוג.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד