חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לסתות תפוסות יהלי   | 12:57 2/01/2018
לסתות תפוסות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:37 6/01/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
ככל הנראה אצה מהדק ו/או חורק שיניים בלילה מה שגורם לעומס גדול מאד על המפרקים ולכאב ולנעילה שלהם. כדאי ללכת לבדיקה אצל אורתודונט מומחה או אצל מומחה לשיקום הפה ולשקול סד לילה מותאם למניעת הידוק וחריקה ובמידת הצורך גם להתייעץ עם מומחה למפרקי הלסת.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד