חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים בגיל 10 רחל   | 14:49 19/02/2018
יישור שיניים בגיל 10 ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:00 19/02/2018
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
על פי החוק בארץ, כל רופא שיניים יכול לבצע טיפולים אורתודונטים. האם האבחנה שלהם נכונה או לא או דרך הטיפול שהם ממליצים היא הבדוקה והטובה ביותר- קשה לקבוע. התמחות ביישור שיניים הוא תהליך ארוך של למעלה משלוש שנים וכרוך במבחנים קשים ובקבלת תעודת מומחה ממשרד הבריאות. ברור שישנה עדיפות למומחה (כפי שישנה עדיפות למומחה גם ברפואה כללית ).
לגבי בעיתו של בנך- קשה לי כמובן לקבוע ללא בדיקה קלינית שלו ועיון בכל הממצאים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד