חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אחריות על קיבוע אודי   | 15:53 13/06/2018
אחריות על קיבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:10 13/06/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לא קיימת "אחריות" על קיבוע. מדובר בחוט מודבק שעשוי להתנתק באכילה לא זהירה, בגלל כוחות לעיסה, בגלל שימוש בעזרי ניקוי כמו קיסמים וחוטים דנטליים ועוד. לרוב האורתודונט יתקן את הקיבוע ללא עלות בשנה הראשונה אולם גם זה תלוי בנסיבות שגרמו לקיבוע להתנתק. לפנות לרופא אחר זו טעות כיוון שהוא לא מכיר את המקרה שלך, אינו יודע מה היה מצב ההתחלתי ומה ייחשב כתקין ומה לא במידה ויחולו תזוזות שיניים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
תשלום על תיקון קיבוע ברוך   | 23:30 10/12/2020
תשלום על תיקון קיבוע ברוך   | 23:30 10/12/2020
תשלום על תיקון קיבוע ברוך   | 23:31 10/12/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד