חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לאחר יישור שיניים לירון   | 20:48 13/08/2018
לאחר יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 07:53 23/08/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
כל נושא השימור לאחר יישור שיניים הינו בחילוקי דעות בין המומחים. יש הטוענים שיש לבצע גם קיבוע מודבק על השיניים הקדמיות (ניב עד ניב) בשתי הלסתות ובנוסף לרכיב קשתית בלילה למשך מספר נשים לפחות אם לא יותר מזה, ויש הטוענים שפלטה נשלפת מספיקה. המציאות מראה ששיניים נוטות לזוז לאחר יישור שיניים (וגם בלעדיו) . קיבוע בלסת עליונה עלול להתנתק בגלל המגע ע ם השיניים התחתונות ולכן יש רופאים שנמנעים מלבצע אותו.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד