חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים ייעוץ מיכאלה   | 12:02 21/08/2018
יישור שיניים ייעוץ ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:01 23/08/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
הריון אינו מחלה ולכם אין כל מניעה לבצע יישור שיניים במהלך ההריון אולם יש להקפיד על היגיינה אורלית טובה, ביקורות אצל מומחה לחניכיים ושיננית וכן להימנע ככל האפשר מביצוע צילומי רנטגן לא נחוצים.
ישנן שיטות רבות של יישור שיניים נסתר כמו סמכים פנימיים (אורתודונטיה לינגוואלית) , קשתיות שקופות ועוד. כל מומחה ליישור שיניים יוכל לסקור עבורך את כל השיטות המומלצות עבורך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד