חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ד"ר אלון זיידמן לורי   | 08:58 23/04/2013
ד"ר אלון זיידמן ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 21:17 23/04/2013
ד"ר זיידמן אלון חן   | 15:55 14/12/2018
ד"ר אלון זיידמן ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:17 15/12/2018
כל רופא שיניים רשאי לבצע על פי חוק את כל סוגי טיפול השיניים כולל יישור שיניים. מומחיות ניתנת למי שסיים תכנית לימודים של שלוש וחצי שנים נוספות באוניברסיטה ועמד בבחינות התמחות של משרד הבריאות ולכן מן הסתם הוא בעל ידע נרחב ומקיף ביישור שיניים. גם ברפואה כללית ישנם מומחים בכל התחומים וישנם רופאים כללים שאינן מומחים. ההחלטה למי ללכת היא בהחלט שלך בלבד.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד