חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר למבוגרים דניה   | 07:54 21/01/2019
גשר למבוגרים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:10 23/01/2019
תודה על פנייתך לאתר האגודה
לשאלתך מספר חלקים:
א. לגבי ניב כלוא בגיל 25. הסיכויים למשיכת השן יורדים עם הגיל אולם יש בהחלט סיכוי טוב למשוך אותו למקום
ב. ניתן ברוב המקרים לבצע את הטיפול באמצעות קשתיות או מכשור פנימי נסתר
ג. זמן הטיפול תלוי בהרבה משתנים ובהעדרם לא אוכל לתת אפילו הערכה . עם זאת, יש לקחת בחשבון שמשיכת שן כלואה הוא תהליך שלרוב לוקח זמן רב אולם במידה והוא מצליח הרי שאת מרויחה שן טבעית שלך ולא פתרון מלאכותי שיקומי.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
ניבים כלואות שאלה דניה   | 10:21 29/01/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד