חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים בשיטת אינוויזיליין רונית   | 17:38 3/07/2019
יישור שיניים עם קשתיות שקופות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:34 4/07/2019
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
א. שיטת הטיפול אינה משפיעה בהכרח על תוצאותיו אולם יש מקרים בהם לקשתיות יש עדיפות בעיקר במצבים של בעיות חניכיים או שיניים שהאמייל שלהם פגום וישנם מקרים בהם למסכים יש עדיפות כמו בחוסר שיתוף פעולה בהרכבת הקשתיות.
לכל רופא יש שיטות שעדיפות בעיניו בעיקר בגלל ניסיונו איתם.
לגבי הצורך בהרכבת פלטות או קיבועים לשימור המצב לאחר הטיפול- זה כלל לא קשור לטכניקה שבה נעשה הטיפול וזה הכרחי בכל סוג של מכשור כדי שלמור על התוצאה הסופית לשנים רבות.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד