חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ניב כלוא - יישור שיניים ב   | 15:14 8/07/2019
ניב כלוא- יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:08 9/07/2019
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אני מניח שככל שתשאלי יותר תקבלי תמיד את אותן שתי תשובות ... בהחלט רצוי לנסות ולהבקיע את השן כי השן הטבעית תמיד עדיפה על פני שתל אולם יש לקחת בחשבון את כל המשמעויות של ההבקעה כולל הטיפול הממושך, הסיכוי שההבקעה לא תצליח וכדומה.
בסופו של דבר כדאי להתרשם מהכיוון עליו האורתודונט אותו תבחרי ימליץ לך בהתאם לניסיונו ולבדיקה הקלינית והרנטגנית שלך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
ב ב   | 14:24 9/07/2019
המשך ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:45 9/07/2019
שיטה נוספת ב   | 12:35 22/07/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד