חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
המלצה למומחה עבור יישור שיניים עם ספיגת שורשים קיימת יעקב   | 12:21 18/08/2019
המלצה למומחה עבור יישור שיניים עם ספיגת ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 01:20 20/08/2019
תודה על פנייתך לאתר האגודה
איננו נותנים תשובות פרטניות באתר האגודה. יש לבצע בדיקה מסודרת קלינית על מנת להגיע לאבחנה מסודרת. באופן כללי, נטיה לעששת אינה קשורה לעמדת השיניים ולצפיפות שלהן. לגבי יישור השיניים במצב של ספיגת שורשים- ניתן לבצע יישור זהיר ואיטי תוך כדי מעקב רנטגני כל מספר חודשים על מנת לוודא שהספיגה לא מתקדמת ותוך הבנה בסיכונים האפשריים של אבדן השיניים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
מי הוא המוסד או המומחה יעקב   | 19:02 20/08/2019
מי הוא המוסד או המומחה? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:46 21/08/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד