חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים שקוף מתן   | 11:53 3/05/2020
יישור שיניים שקוף ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:03 3/05/2020
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
איננו מתייחסים לדעתו של אורתודונט זה או אחר לגבי המצב הספציפי שלך אולם ככל הנראה אורתודונט אחד הציע טיפול חלקי בלבד ליישור אסתטי קדמי והשנייה טיפול מלא בשתי הלסתות. הייתי ממליץ לברר לעומק מה תכנית הטיפול ומה מטרותיו אצל כל אחד מהמומחים. יישור שיניים עם קשתיות שקופות מתאים לכל ליקויי הסגר כמעט ללא יוצא מן הכלל אולם במידה ורופא אינו ממליץ על שיטה זו- ככל הנראה הוא סבור שהיא לא תעבוד בידיים שלו ולכן כדאי להקשיב להמלצתו במידה ואתה אכן בוחר לטפל אצלו או אצלה.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד