חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התייעצות דחופה אלמונית   | 11:23 11/05/2020
התייעצות דחופה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:10 13/05/2020
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
שאלתך אינה קשורה ליישור שיניים. יש לעיתים סדקים בשן שנובעים לרוב מהמבנה שלה ובכל מקרה הכוח האורתודונטי אינו משפיע על הסדקים האלו (הכוח האורתודונטי הממוצע הוא 50 גרם שזה פחות מכל ביס בלחמניה...). יש מספיק מומחים ליישור ישניים שמקבלים בימים אלו ואני בהחלט ממליץ לבצע ייעוץ מקצועי רציני ובמידת הצורך האורתודונט יתייעץ עם רופא השיניים לגבי הסדקים שיש או אין לך ומה משמעותם.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
המשך אלמונית   | 20:42 2/06/2020
תוספת קטנה אלמונית   | 10:31 3/06/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד