חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע גאיה מור   | 17:51 16/09/2020
קיבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:03 19/09/2020
תודה על פנייתך לאתר האגודה
אין לנו כל דרך לדעת מה היה הטיפול שלך, כמה זמן הוא ארך, מה היו הליקויים שתוקנו ומה היה הסגר בסיום הטיפול. יש מצבים בהם מורידים את הגשר ולא עושים דבר במשך חודש ויותר עד הקיבועים ויש מצבים בהם יש לבצע קיבוע ביום ההורדה של המכשור. אני מציע שתסמכי על האורתודונט שלך ו/או תשאלי אותו/ה את השאלה- אני מניח שהוא ידע יותר טוב מאתנו לענות עליה.
שנה טובה
רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד