חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תיקון/החלפת קיבוע שיר   | 16:12 23/09/2020
תיקון/החלפת קיבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:57 29/09/2020
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
נושא הקיבועים ושימור השיניים לאחר הטיפול הוא אחד החשובים כיוון ששיניים נוטות לזוז כל החיים.
כאשר קיבוע נשבר שוב ושוב יש כנראה מגע של השיניים התחתונות בעליונות ולכן הקיבוע לא יכול להחזיק מעמד.
את צריכה לפנות לאורתודונט לא להדבקת קיבוע אלא לאבחון המצב שלך ולהמשך מעקב שכולל אולי הורדת הקיבוע ומתן קשתית להרכבה בלילה (כמובן שהחלטה יכולה להתקבל רק לאחר בדיקה מקיפה ומקצועית)
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד