חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר פנימי דן   | 19:31 18/11/2020
סמכים יפעת   | 23:30 18/11/2020
סמכים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:38 24/11/2020
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
לצערי אל נוכל להתייחס לשאלתך מבלי לבדוק בצורה קלינית את המצב בפה שלך ומה היה המצב ההתחלתי. בהחלט יכול להיות שתזוזת השן גרמה למגע עם השן התחתונה ובעקבות זה לכאב. הדבר הנכון לעשותו הוא לדבר עם האורתודונט שלך שמכיר את המקרה שלך ולהתייעץ אתו ובמקרה הצורך להגיע למרפאתו לבדיקה
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
גשר פנימי ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:40 24/11/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד