חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלה גלית   | 21:50 26/11/2020
שאלה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:55 29/11/2020
גלית היקרה
זו כבר הפעם השלישית שאני עונה לך על אותה שאלה, בכל פעם בניסוח אחר.
את צריכה להבין שחוות הדעת של רופאים שונות אחת מן השנייה וזה תקף גם לרפואה כללית. למומחים שונים יש אבחנות שונות ומכשירים שונים . המכשיר אותו ציינת אינו מכשיר קסם. בגיל 15 אין הרבה גדילה אולם לעיתים כן ניתן להשפיע על עמדת הלסת. בכל מקרה- לא ניתן לתת אבחנה לייעוץ דרך שאלות בפורום האגודה... תאלצי לבחור את המומחה שעליו את הכי סומכת ושחוות דעתו נשמעת לך הכי הגיונית.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
לכבוד דר רפי גלית   | 21:44 29/11/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד