חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בהמשך לשאלה גל אסבן   | 19:22 10/12/2020
בהמשך לשאלה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:02 11/12/2020
תודה על פניתך לאתר האגודה האורתודונטית
מיקום הניבים העליונים בהחלט חשוב ליצירת סגר תקין כיוון שהם משמשים ללעיסה וכמו כן להפרדת המפרקים כך שבהחלט יש השפעה גם על הקליקים. אולם לא תמיד תיקון של עמדת הניבים יעלים לגמרי את הליק במפרק. בנוסף, מדובר בתהליך ארוך ולא פשוט של תנועה אחורה של כלל השיניים בצד שבו הניב לא במקום הנכון ו/או שיוף. לפי הבנתי, את לא מעוניינת בזה. בכל מקרה, כפי שהבנת, על מנת לדון במקרה ספציפי ופרטני, מומלץ להגיע לבדיקה אצל מומחה ליישור שיניים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
תשובה? גל אסבן   | 13:38 11/12/2020
אפשר תשובה? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:26 11/12/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד