חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יש מנשך בלסת התחתונה מהם הפתרונות? מאור   | 20:42 5/01/2021
יש מנשך בלסת התחתונה מהם הפתרונות? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:06 6/01/2021
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
הטכניקה של היישור אינה מפשיעה על תוצאותיו. ניתן ליישר כל ליקוי סגר באמצעות סמכים ממתכת, סמכים שקופים, סמכים פנימיים או קשתיות. הרופא כמובן צריך להיות מיומם בטיפול בשיטה שהוא בוחר ואתה יכול לברר מולו ובמידת הצורך לבחור רופא אחר במידה והרופא שהלכת אליו לא מיומן בשיטה שבה אתה רוצה ליישר את השיניים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום,
אני לא מצליח למוצא מומחה מאור   | 15:17 10/01/2021
אני לא מצליח למוצא מומחה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:27 11/01/2021
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד