חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התייעצות אורית   | 22:29 25/01/2021
התייעצות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:38 26/01/2021
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לצערנו, מקצוע הרפואה אינו מדע מדויק. כל אורתודונט בוחר בטכניקה שבה הוא חושב ומרגיש שיוכל לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר. אין סטנדרט אחיד לגבי המכשור וכל אחד רשאי להחליט אלו סמכים הוא רוצה להשתמש ואלו לא.
באזור הצפון יש מן הסתם פחות רופאים כפי שקיים גם ברפואה כללית. אני מניח שאם תחליטי לטפל באזור המרכז תמצאי עוד מגוון גדול של רופאים ומן הסתם אופציות נוספות של טיפול.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
שלום רב אורית   | 01:32 29/01/2021
שלום רב ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:06 29/01/2021
לאורית אופק   | 23:36 27/01/2021
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד